Gå til hovedindhold

Bluelounge Design Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A

Bluelounge DesignElektronikEAN: 8886466090975
Pris fra 65,16 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,84 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,5 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bluelounge CableDrop Mini - Kabelklemmer - hvid (pakke med 9)
65,16 kr
Til butik
Bluelounge CableDrop Mini - Kabelklemmer - hvid (pakke med 9) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bluelounge
Kategori: Tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: CDM-WH-EU
EAN: 8886466090975
Varenr.: 5319625
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bluelounge Design CableDrop mini - White - 9-pack
71 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A
89 kr
Til butik
Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

- Nu slipper du for at bukke dig ned efter ladekablet, hver gang du skal oplade mobilen. - Selvklæbende, nem at installere og fjerne. - To forskellige farver, der passer ind i alle miljøer. Ud over at forhindre ledninger i at falde ned fra et skrivebord, kan de bruges på møbler eller på vægge til at holde styr på besværlige ledninger. Mål: 114 x 13 x 178 mm Vægt: 45 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bluelounge
Kategori: Elektronik,Kabelsamlere og kabelholdere
EAN: 8886466090975
Varenr.: 8886466090975
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kabelholdere, Lysegrå Mini
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK65,16 kr104,16 krKøb
2Proshop DK71 kr110 krKøb
3InkClub DK89 kr89 krKøb
4SmartaSaker DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 62,5 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 65,16 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bluelounge Bluelounge CableDrop Mini 9-pak, Hvid 8886466090975 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202665,16 kr5,84 kr (8%)
28. maj 202671 kr5,84 kr (9%)
24. maj 202665,16 kr5,84 kr (8%)
23. maj 202671 kr5,84 kr (9%)
21. maj 202665,16 kr5,84 kr (8%)
20. maj 202671 kr5,84 kr (9%)
15. maj 202665,16 kr5,84 kr (8%)
14. maj 202671 kr5,84 kr (9%)
12. maj 202665,16 kr
11. maj 202665,24 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret