Gå til hovedindhold

DVA Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588

DVAArbejdslamperEAN: 5704587008088
Pris fra 414 krtil 651,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 237,25 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 414 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric projektørmast, 2,5 meter
414 kr
Til butik
Blue Electric projektørmast, 2,5 meter billede

Produktinformation

Denne enkle projektørmast er let at transportereog anbringe overalt. Består af 2 dele understelmed klapfod og trinløst forskydeligoverdel.Fra 1,2 til 2,5 meter.

Produktspecifikationer

Mærke: DVA
Kategori: Arbejdslamper
Farve: blue
Størrelse: 1.2-2.5 m
EAN: 5704587008088
Varenr.: 881512250
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blue Electric projektørmast, 2,5 meter
439 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric projektørmast, 2,5 meter
469 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric projektørmast, 2,5 meter
485 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588
490 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STANDER FOR ARBEJDSLAMPER 2,5M
506,97 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-fodsstativ til arbejdslamper, 1,2 til 2,5 m
516 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BLUE ELECTRIC stander for arbejdsbelysning - 2,5 M
651,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj414 kr414 krKøb
2LavprisEl439 kr439 krKøb
3Greenline469 kr469 krKøb
4BilligVVS DK485 kr485 krKøb
5Homeshop DK490 kr490 krKøb
6EL-GROSSISTEN506,97 kr506,97 krKøb
7CS MEGASTORE DK516 kr555 krKøb
8Globaltools.dk651,25 kr651,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588

PriceData har fulgt prisen på Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588 i 112 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 414 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Blue Electric stander for arbejdsbelysning - 2,5 M - 1267588 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026414 kr25 kr (6%)
8. maj 2026439 kr25 kr (6%)
26. apr. 2026414 kr20 kr (5%)
30. mar. 2026394 kr20 kr (5%)
27. mar. 2026414 kr16 kr (4%)
21. mar. 2026398 kr21 kr (5%)
20. mar. 2026419 kr21 kr (5%)
18. mar. 2026398 kr76 kr (24%)
16. mar. 2026322 kr19 kr (6%)
24. feb. 2026303 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret