Gå til hovedindhold

BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren

Blue ElectricEludstyrEAN: 5704587029151
Pris fra 529 krtil 1.027,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 498,5 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 489 kr 12. maj

Sammenlign priser på BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Blue Electric Kabeltromle +PlusLine - 25 M - 1940895
529 kr
Til butik
Blue Electric Kabeltromle +PlusLine - 25 M - 1940895 billede

Produktinformation

BLUE ELECTRIC Kabeltromle +PlusLine - 25 M - 1940895Håndværker-kabeltromle med fast kerne, hvor kernen med stikudtag forbliver fikseret og tromlen med kabel drejer rundt som normalt. Udstyret med 4 stikudtag og termosikring. Med +PLUSLINE kabeltromlen, undgår du kabelrod og du kan ind og udrulle kablet men25 meter - Fast kerneUndgå kabelrod3x1,5 mm2 gummi neopren4 udtag med klap - IP44Solidt metal stelIngen pille sikring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabeltromler
Vægt: 1g
Artikel nr.: 29151
EAN: 5704587029151
Varenr.: 1940895
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord
529 kr
Til butik
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord billede

Produktinformation

Lang kabeltromle med jord Få styr på dit kablerod med denne fantastiske kabeltromle! Den er udstyret med et solidt metalstel, 25 meter gummi neoprenkabel, 4 udtag med klap og en fast kerne, så kablet ikke bliver indviklet. Plus den har termosikring og DK-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: blue
Størrelse: 25 m
EAN: 5704587029151
Varenr.: 881522383
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord
559 kr
Til butik
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: blue
Størrelse: 25 m
EAN: 5704587029151
Varenr.: 881522383
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord
599 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord
655 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren
682 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric Cable drum +PlusLine - 25 M
683 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
BLUE ELECTRIC Kabeltromle 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren
695 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Blue electric kabeltromle +PlusLine, 230 V, 25 m
710,59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric +plus-line kabeltromle - 25 meter m. jord
715 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Plusline kabeltromle 230V 4×DK-udtag, 25mtr
1.027,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK529 kr529 krKøb
2LavprisVærktøj529 kr529 krKøb
3LavprisEl559 kr559 krKøb
4Greenline599 kr599 krKøb
5LavprisVVS655 kr655 krKøb
6CS MEGASTORE DK682 kr721 krKøb
7Proshop DK683 kr722 krKøb
8vvsfittings.dk695 kr695 krKøb
9EL-GROSSISTEN710,59 kr710,59 krKøb
10BilligVVS DK715 kr715 krKøb
11Globaltools.dk1.027,5 kr1.027,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren

PriceData har fulgt prisen på BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren i 113 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 513 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for BLUE ELECTRIC Kabeltromle - 25M - PlusLine Fast kerne - u/pillesikring 3x1,5 mm2 Neopren de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026529 kr40 kr (8%)
12. maj 2026489 kr30 kr (6%)
11. maj 2026519 kr30 kr (6%)
9. maj 2026489 kr30 kr (6%)
23. apr. 2026519 kr10 kr (2%)
22. apr. 2026529 kr10 kr (2%)
14. apr. 2026519 kr10 kr (2%)
29. mar. 2026529 kr15 kr (3%)
21. mar. 2026514 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026519 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret