Gå til hovedindhold

Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577

Blue ElectricLamperEAN: 5711804021195
Pris fra 3.999 krtil 6.832,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.833,5 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.289 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577
3.999 kr
Til butik
Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 billede

Produktinformation

BLUE ELECTRIC Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577Strippen måler 18x8 mm, er godkendt ned til -25°C og har ekstra kraftige og tætte forskruninger. VIGTIGT: Skal udrulles før brug og må ikke afkortes!100 meter på plastrulle1500 lumen pr. meter - IP65180 SMD LED (12W) pr. meter4000 Kelvin - CRI +80Inkl. 230V tilslutning med 1,5m kabelKapslingsklasse IP65 - CE/RoHS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdslamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 36373
EAN: 5711804021195
Varenr.: 2295577
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter
3.999 kr
Til butik
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter billede

Produktinformation

Flex-Line LED lysbånd V2.0 med hele 1500 lumen lys pr. meter.Perfekt til brug på byggepladser, både uden- og indendørs. 100meter på plastrulle 1500lumen pr. meter. 180 SMD LED (12W) pr. meter 4000Kelvin - CRI +80 Beskyttelse: IP65 Skal altid rulles helt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: grey/silver
Størrelse: 100 m
EAN: 5711804021195
Varenr.: 881082195
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter
4.199 kr
Til butik
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dekorativ belysning
Farve: grey/silver
Størrelse: 100 m
EAN: 5711804021195
Varenr.: 881082195
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric LED strip V2.0, 100 meter
4.499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter
5.065 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blue Electric LED lysbånd V2.0, 100 meter
5.115 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Flex-Line LED striplight 1500 lm/m IP65 230V, 100m
6.832,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK3.999 kr3.999 krKøb
2LavprisVærktøj3.999 kr3.999 krKøb
3LavprisEl4.199 kr4.199 krKøb
4Greenline4.499 kr4.499 krKøb
5LavprisVVS5.065 kr5.065 krKøb
6BilligVVS DK5.115 kr5.115 krKøb
7Globaltools.dk6.832,5 kr6.832,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577

PriceData har fulgt prisen på Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 3.289 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.517 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Blue Electric Flex-Line LED strip V2.0 1500 lm/m 100m - 2295577 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.999 kr200 kr (5%)
22. maj 20263.799 kr460 kr (14%)
9. maj 20263.339 kr260 kr (7%)
8. maj 20263.599 kr260 kr (8%)
24. apr. 20263.339 kr360 kr (10%)
23. apr. 20263.699 kr200 kr (6%)
29. mar. 20263.499 kr184 kr (6%)
21. mar. 20263.315 kr184 kr (5%)
20. mar. 20263.499 kr184 kr (6%)
16. mar. 20263.315 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret