Gå til hovedindhold

Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm

BloomingvilleSkabe og opbevaringSød bjørnedesignBørneværelset og legetøjsopbevaringEAN: 5711173332762

Bloomingville MINI Timone kurv med låg i bjørnedesign. Lavet af naturlig vandhyacint til opbevaring af legetøj og skaber hyggeligt udtryk. Læs mere

Pris fra 660 krtil 999,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 339,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 660 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint
660 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini - Timone Basket w/Lid
831 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Timone Kurv Med Låg - Natur
999 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm
999 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Timone Kurv Med Låg - Natur
999 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Kurv m. Låg - Timone - Vandhyacint - Nature
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK660 kr699 krKøb
2Proshop DK831 kr870 krKøb
3Pixizoo DK999 kr999 krKøb
4Rikki Tikki Shop999 kr999 krKøb
5BabySam DK999 kr999 krKøb
6Kids-world.dk999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville MINI Timone Kurv

Bloomingville

Bloomingville MINI Timone kurv med låg i bjørnedesign. Lavet af naturlig vandhyacint til opbevaring af legetøj og skaber hyggeligt udtryk.

• opbevaringskurv
• legetøjskurv
• bjørnekurv
• børnekurv
• vandhyacintkurv
• Børneværelset og legetøjsopbevaring
• Sød bjørnedesign

Beskrivelse

Bloomingville MINI Timone Kurv er en charmerende opbevaringskurv designet som en sød bjørn med hvid snude og smilende sorte øjne. Kurven er håndlavet af naturlig vandhyacint, som giver hvert eksemplar et unikt udtryk afhængigt af høstsæsonen. Den aftagelige låg gør det let for små hænder at åbne og lukke kurven. Med sine 40 cm i diameter og 57 cm i højde giver den masser af plads til legetøj, tøj eller andre børneting. Kurven er ikke blot praktisk opbevaring, men også en dekorativ legekammerat der skaber hygge og varme i ethvert børneværelse. Det holdbare materiale og kvalitetshåndværk fra Bloomingville MINI sikrer, at kurven holder i mange år.

Specifikationer

låg:Aftagelig
farve:Natur
vægt:1.918 kg
højde:57 cm
diameter:40 cm
materiale:Vandhyacint
producent:Bloomingville AS
designtype:Bjørnedesign
kollektionsnavn:Timone
produktionsland:Vietnam

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er kurven sikker for børn?

Ja, kurven er lavet af naturlige materialer og designet med børns sikkerhed i tankerne. Den aftagelige låg er let at håndtere for små hænder.

Kan kurven tåle daglig brug?

Absolut. Vandhyacint er et stærkt og holdbart materiale, og kurven er bygget til at modstå daglig brug fra børn.

Hvordan vedligeholder jeg kurven?

Kurven skal holdes tør og kan støves af med en blød klud. Undgå direkte sollys over længere perioder for at bevare materialets naturlige farve.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 620 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 760 kr.

Den nuværende pris på 660 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bloomingville - Timone Kurv m/låg, Natur, Vandhyacint, D40xH57 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026660 kr159,95 kr (20%)
29. maj 2026819,95 kr11,05 kr (1%)
28. maj 2026831 kr11,05 kr (1%)
24. maj 2026819,95 kr11,05 kr (1%)
23. maj 2026831 kr11,05 kr (1%)
21. maj 2026819,95 kr31,95 kr (4%)
20. maj 2026788 kr59 kr (8%)
19. maj 2026729 kr69 kr (10%)
18. maj 2026660 kr139,95 kr (17%)
15. maj 2026799,95 kr70,95 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret