Gå til hovedindhold

Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm

BloomingvilleVaserEAN: 5711173338863
Pris fra 309 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 307 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Taven Vase, Orange, Glas
309 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Taven Vase, Orange, Glas billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
Farve: 2
Artikel nr.: 82061728
EAN: 5711173338863
Varenr.: 25803971
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm
329,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Taven Vase, Orange, Glas, D12xH21,5 cm
-17%356 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Taven Vase, Orange, Glas, D12xH21,5 cm billede

Produktinformation

Taven Vasen fra Bloomingville er lavet af glas, med gennemfarvede striber i orange og hvide nuancer. Vasens klassiske form gør den perfekt til store blomsterarrangementer. Placer den tunge glasvase på spisebordet, i vindueskarmen eller på en hylde for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Orange
EAN: 5711173338863
Varenr.: BLO82061728
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Taven vase 21,5 cm Orange
429 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Taven vase - orange glas (H:21,5)
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
2Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop356 kr356 krKøb
4KitchenTime DK429 kr478 krKøb
5Boboonline.dk469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 307 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bloomingville - Taven Vase - Orange - Glas - H 21,5 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026309 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026307 kr22,95 kr (7%)
14. apr. 2026329,95 kr13,05 kr (4%)
13. apr. 2026343 kr13,05 kr (4%)
3. apr. 2026329,95 kr22,95 kr (7%)
20. mar. 2026307 kr14 kr (4%)
19. mar. 2026321 kr8,95 kr (3%)
18. mar. 2026329,95 kr17,95 kr (6%)
17. mar. 2026312 kr17,95 kr (5%)
8. mar. 2026329,95 kr16,13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret