Gå til hovedindhold

Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm

BloomingvilleHavemøblerBæredygtig bambusUdendørs spisningEAN: 5711173246441

Bloomingville Sole Spisebord i naturlig bambus skaber øjeblikkeligt sommerlig atmosfære. Robust konstruktion til 6 personer med 28kg vægt og 100kg bæreevne. Læs mere

Pris fra 3.150 krtil 4.422 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.272 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.799,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3150 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE SOLE BAMBUS SPISEBORD NATUR - 200
-26%3.150 kr
Før 4.250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Sole Spisebord, Natur, Bambus
3.286 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus L200 cm
-23%3.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm
-6%4.422 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk3.150 kr3.150 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.286 kr3.485 krKøb
3Bolig & Haven3.599 kr3.599 krKøb
4Rikki Tikki Shop4.422 kr4.422 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Sole Spisebord Natur Bambus

Bloomingville

Bloomingville Sole Spisebord i naturlig bambus skaber øjeblikkeligt sommerlig atmosfære. Robust konstruktion til 6 personer med 28kg vægt og 100kg bæreevne.

• havebord
• spisebord
• bambusbord
• udendørsmøbler
• havemøbler
• bloomingville møbler
• Udendørs spisning
• Bæredygtig bambus

Beskrivelse

Bloomingville Sole Spisebord er et elegant havebord i naturlig bambus, der bringer nordisk sommerstemning til din terrasse eller have. Med sine generøse dimensioner på 200x98 cm giver det plads til 6 personer omkring bordet. Det robuste bambusstel sikrer stabilitet med en maksimal bæreevne på 100 kg, mens den naturlige finish passer perfekt til skandinavisk udendørs indretning. Bambusmaterialet er bæredygtigt og vejrbestandigt, men kræver overdækket placering for optimal holdbarhed. Perfekt til familiesammenkomster, havefester og afslappede sommermiddage under åben himmel.

Specifikationer

vægt:28 kg
bredde:98 cm
finish:Natur
højde:77 cm
længde:200 cm
personer:6
materiale:Bambus
kollektion:Sole
maks_bæreevne:100 kg
udendørs_brug:Ja
bordplade_tykkelse:4 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er bordet vejrbestandigt?

Bambusbordet er naturligt vejrbestandigt, men skal placeres i overdækket område for optimal holdbarhed og beskyttes mod direkte regn.

Hvor mange personer kan sidde omkring bordet?

Sole spisebordet er designet til 6 personer med sine dimensioner på 200x98 cm, hvilket giver god plads til alle.

Hvordan vedligeholder jeg bambusbordet?

Rengør med en fugtig klud og påfør testet møbelolie jævnligt for at bevare bambussens naturlige udseende og holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.799,95 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.227 kr.

Den nuværende pris på 3.150 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Bloomingville - Sole Spisebord, Natur, Bambus, L200xH77xW98 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.150 kr350,05 kr (13%)
29. maj 20262.799,95 kr350,05 kr (11%)
28. maj 20263.150 kr350,05 kr (13%)
27. maj 20262.799,95 kr350,05 kr (11%)
2. maj 20263.150 kr175 kr (5%)
15. apr. 20263.325 kr274 kr (8%)
25. feb. 20263.599 kr30 kr (1%)
24. jan. 20263.569 kr70 kr (2%)
13. jan. 20263.499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret