Gå til hovedindhold

Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2

BloomingvilleKurveEAN: 5711173289271
Pris fra 1.179 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.119 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Selma
1.179 kr
Til butik
Bloomingville Selma billede

Produktinformation

Selma-kurven fra Bloomingville er et sæt med to fine kurve i forskellige størrelser, lavet af Bankuan-græs. Kurvene har et flettet mønster og en naturfarve, som gør dem meget dekorative. Kurvene er perfekte til opbevaring af strikkeudstyr eller alle dine andre ting i stuen, soveværelset eller på børneværelset.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82053631
EAN: 5711173289271
Varenr.: 3400907
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Selma kurv 2-pak Natur
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opbevaringskurv Bloomingville Selma bankuansk græs natur 33x38x51 cm håndlavet
1.399 kr
Til butik
Opbevaringskurv Bloomingville Selma bankuansk græs natur 33x38x51 cm håndlavet billede

Produktinformation

Fra det velansete brand Bloomingville kommer serien Selma, og i denne serie finder man den charmerende ´Selma´ kurv fremstillet af naturligt bankuansk græs. Denne kurv kombinerer funktionalitet med et æstetisk tiltalende design, som tilfører et organisk o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kurve
Farve: Natur
EAN: 5711173289271
Varenr.: 26057
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2
1.399 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Selma kurv, m. hank - natur bankuan græs og rattan (sæt af 2)
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.179 kr1.179 krKøb
2KitchenTime DK1.259 kr1.259 krKøb
3Likehome.dk1.399 kr1.399 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.399 kr1.399 krKøb
5Boboonline.dk1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.109 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.200 kr.

Den nuværende pris på 1.179 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bloomingville - Selma Kurv, Natur, Bankuan Grass, L41xW28xH25,5/L51xW38xH33 cm, Set of 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.179 kr80 kr (6%)
12. maj 20261.259 kr80 kr (7%)
5. maj 20261.179 kr80 kr (6%)
2. maj 20261.259 kr140 kr (10%)
30. apr. 20261.399 kr140 kr (11%)
27. apr. 20261.259 kr80 kr (7%)
13. apr. 20261.179 kr60 kr (5%)
9. apr. 20261.119 kr30 kr (3%)
7. apr. 20261.149 kr30 kr (3%)
5. apr. 20261.179 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret