Gå til hovedindhold

Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet

BloomingvilleHavemøblerEAN: 5711173320479
Pris fra 4.499,95 krtil 7.306 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.806,05 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4499.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet
-25%4.499,95 kr
Før 6.039,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet billede

Produktinformation

Pavone Sofaen fra Bloomingville er designet med et let nordisk look og smukke detaljer. Den er lavet...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|udemiljø|havemøbler
EAN: 5711173320479
Varenr.: 662306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Pavone Sofa, Sort, Metal
5.736 kr
Til butik
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pavone Udendørs Sofa - Sort, Metal - Bloomingville
-20%6.159 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pavone Udendørs Sofa - Sort, Metal - Bloomingville billede

Produktinformation

Pavone Sofaen fra Bloomingville er designet med et let nordisk look og smukke detaljer. Den er lavet af pulverlakeret sort metal med sort polyesterreb håndvævet på stellet. De mørkegrå pudebetræk er lavet af polyester og kan vaskes ved 30 grader. Havesofa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Havesofaer
EAN: 5711173320479
Varenr.: 51673802998098
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Pavone Udendørs Sofa - Sort, Metal - Bloomingville
-20%6.159 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Pavone Sofa Metal Sort 72x174 cm
-16%6.499 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Pavone Sofa, Sort, Metal, L174xH72xW68 cm
-5%7.306 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk4.499,95 kr4.499,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.736 kr5.935 krKøb
3Trenddo6.159 kr6.159 krKøb
4Tendensshop6.159 kr6.159 krKøb
5Bolig & Haven6.499 kr6.499 krKøb
6Rikki Tikki Shop7.306 kr7.306 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.499,95 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.759 kr.

Den nuværende pris på 4.499,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Bloomingville - Pavone Sofa - Sort - Metal - Havesofa - Flet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.499,95 kr1.236,05 kr (22%)
28. maj 20265.736 kr1.236,05 kr (27%)
27. maj 20264.499,95 kr1.236,05 kr (22%)
25. maj 20265.736 kr104 kr (2%)
21. maj 20265.840 kr199 kr (3%)
20. maj 20266.039 kr303 kr (5%)
6. maj 20265.736 kr499 kr (10%)
2. maj 20265.237 kr27 kr (1%)
30. apr. 20265.264 kr775,95 kr (13%)
14. apr. 20266.039,95 kr459,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret