Gå til hovedindhold

Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm

Pris fra 129 krtil 135 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Krukke "Pauline" m/ låg i råhvid/natur - Bloomingville H: 9,5
129 kr
Til butik
Krukke "Pauline" m/ låg i råhvid/natur - Bloomingville H: 9,5 billede

Produktinformation

Mål: Ø: 9, H: 9,5 cm - Materiale: Stentøj Du kan bringe naturen ind i dit hjem med denne smukke krukke "Pauline" fra Bloomingville. Den er fremstillet af stentøj og har et enkelt design i råhvid/natur. Krukken har et enkelt mønster, som giver et en

Produktspecifikationer

Kategori: Dekoration
EAN: 5711173323524
Varenr.: 16112
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mostersskur.dk129 kr129 krKøb
2Rikki Tikki Shop135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm i 96 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bloomingville - Pauline Krukke m/Låg, Natur, Stentøj, D9xH9,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026129 kr19 kr (17%)
24. maj 2026110 kr19 kr (15%)
23. maj 2026129 kr19 kr (17%)
10. maj 2026110 kr19 kr (15%)
9. maj 2026129 kr19 kr (17%)
5. maj 2026110 kr19 kr (15%)
4. maj 2026129 kr19 kr (17%)
19. apr. 2026110 kr19 kr (15%)
16. apr. 2026129 kr9 kr (8%)
15. apr. 2026120 kr10 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret