Gå til hovedindhold

Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm

Pris fra 189 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango
189 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
Farve: 2
Artikel nr.: 82068482
EAN: 5711173342631
Varenr.: 25500063
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Skål På Opsats - Nanuka - 100% Mango Træ
189,95 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Nanuka opsats - natur mangotræ
229 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Nanuka opsats - natur mangotræ billede

Produktinformation

Nanuka Opsatsen fra Bloomingville er lavet i naturligt mangotræ, som med sin varme, brune farve, kan bringe et stykke af naturen ind i dit hjem. Skålens organiske form, med en rund base, er meget dekorativ, og du kan nemt bruge skålen til at opbevare mind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bloomingville
Farve: Natur
EAN: 5711173342631
Varenr.: 119060
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
3Boboonline.dk229 kr229 krKøb
4Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Bloomingville - Nanuka Opsats, Natur, FSC 100%® Mango, D20,5xH14,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026189 kr
29. maj 2026189,95 kr
26. maj 2026189 kr
25. maj 2026189,95 kr
20. maj 2026189 kr
18. maj 2026189,95 kr
15. maj 2026189 kr
14. maj 2026189,95 kr
12. maj 2026189 kr
2. maj 2026189,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret