Gå til hovedindhold

Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4

BloomingvilleGlasEAN: 5711173345984
Pris fra 249 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Misa drikkeglas 56 cl 4 dele Clear
-34%249 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Misa drikkeglas 56 cl 4 dele Clear billede

Produktinformation

Bloomingville Misa drikkeglas 56 cl 4 dele Clear

Produktspecifikationer

Kategori: Drikkeglas
EAN: 5711173345984
Varenr.: 639113-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Misa Drikkeglas Med Figur - Klar - Glas - 4 Stk
249,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Misa
251 kr
Til butik
Bloomingville Misa billede

Produktinformation

Misa Drinking Glasses fra Bloomingville er et sæt med fire smukt fremstillede glas, hver dekoreret med en unik, håndlavet figur i bunden. Figurerne omfatter en fisk, en ananas, en kaktus og et kirsebær, som hver især tilfører en legende og personlig detalje til serveringen. De håndlavede detaljer gør hvert glas helt unikt.

Produktspecifikationer

Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 82072355
EAN: 5711173345984
Varenr.: 3400848
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4
-20%303 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Misa drikkeglas - klar glas (sæt af 4)
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK249 kr298 krKøb
2Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
3Proshop DK251 kr290 krKøb
4Rikki Tikki Shop303 kr303 krKøb
5Boboonline.dk319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 202 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Bloomingville - Misa Drikkeglas, Multipak, Klar, Glas, D9xH12 cm, Set of 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026249 kr2 kr (1%)
25. maj 2026251 kr52 kr (17%)
24. maj 2026303 kr16 kr (5%)
23. maj 2026319 kr16 kr (5%)
12. maj 2026303 kr53,05 kr (21%)
11. maj 2026249,95 kr
8. maj 2026249 kr
7. maj 2026249,95 kr
1. maj 2026249 kr
21. apr. 2026249,95 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret