Gå til hovedindhold

Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf

Pris fra 239 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Rossaio Hylde, Sort, MDF
239 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE MINI Rossaio Hylde, Sort, MDF billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder & Knager
Farve: 2
Artikel nr.: 82058422
EAN: 5711173317318
Varenr.: 20203764
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf
239,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Rossaio Hylde, Sort, MDF
-17%249 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville MINI - Rossaio Hylde, Sort, MDF billede

Produktinformation

Rossaio Hylde fra Bloomingville MINI - Legende Cirkustema til Børneværelset! Rossaio Hylden fra Bloomingville MINI er en fantasifuld og sjov tilføjelse til børneværelset. Med inspiration fra det charmerende cirkustema forestiller hylden en vægtløfter, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173317318
Varenr.: 49534684397898
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Rossaio Hylde, Sort, MDF, L55xH25xW15 cm
-17%249 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Rossaio hylde 55 cm Sort
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
2Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
3Bolig & Haven249 kr249 krKøb
4Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb
5KitchenTime DK299 kr348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf i 178 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Bloomingville Mini - Rossaio Hylde Til Børneværelse - Sort - Mdf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026239 kr
30. maj 2026239,95 kr
29. maj 2026239 kr1 kr (0%)
28. maj 2026240 kr1 kr (0%)
25. maj 2026239 kr
22. maj 2026239,95 kr
21. maj 2026239 kr
20. maj 2026239,95 kr
14. maj 2026239 kr
12. maj 2026239,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret