Gå til hovedindhold

Bloomingvillemini Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm

BloomingvilleminiLegekøkken og -madEAN: 5711173284443
Pris fra 891 krtil 1.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 458 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Pippi
891 kr
Til butik
Bloomingville Mini Pippi billede

Produktinformation

Pippi Mini Stove fra Bloomingville MINI er lavet i lotus-træ i en meget smuk farvekombination af støvet rosa og beige nuancer. Dette fantastiske legekøkken har mange funktioner og opfordrer til mange timers leg. Legetøjsmad medfølger ikke.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82051551
EAN: 5711173284443
Varenr.: 3400590
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF
1.099 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pippi Mini Komfur, brun
1.299 kr
Til butik
Pippi Mini Komfur, brun billede

Produktinformation

Pippi legekøkken er lavet i lotus træ og er malet i smukke farver. Med dette legekøkken er børnene sikret timevis af leg. Mål: L: 40 x H: 57,5 x B: 26 cm. OBS: Alt tilbehør - legemad, kurve, mm. følger ikke med!

Produktspecifikationer

Kategori: 3298
EAN: 5711173284443
Varenr.: 06d5a1e2-2005-408a-bf3e-9aed6c0832e0
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Pippi Mini Komfur, brun
1.299 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Pippi Mini Komfur, Brun, MDF H58 cm
1.349 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK891 kr930 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.099 kr1.298 krKøb
3Pixizoo DK1.299 kr1.299 krKøb
4BabySam DK1.299 kr1.299 krKøb
5Bolig & Haven1.349 kr1.349 krKøb
6Rikki Tikki Shop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 891 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 875 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bloomingville - Pippi Legekøkken, Brun, FSC®100%, MDF, L40xH57,5xW26 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026891 kr1,05 kr (0%)
29. maj 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
28. maj 2026891 kr1,05 kr (0%)
21. maj 2026889,95 kr30,95 kr (4%)
20. maj 2026859 kr30,95 kr (3%)
14. apr. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
13. apr. 2026891 kr1,05 kr (0%)
1. apr. 2026889,95 kr90,95 kr (11%)
28. mar. 2026799 kr90,95 kr (10%)
27. mar. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret