Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF

Pris fra 519 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 448 kr 17. mar.

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF
519 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF billede

Produktspecifikationer

Kategori: Bordben
Farve: 2
Artikel nr.: 82062919
EAN: 5711173349777
Varenr.: 25617136
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Børnebord - Coloria - Mdf
519,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Coloria Bord MDF Blå FSC 35x35 cm
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville MINI - Coloria Bord MDF Blå FSC 35x35 cm billede

Produktinformation

Farvestrålende børnebord i FSC-certificeret MDFColoria bordet fra Bloomingville MINI er lavet af FSC-certificeret MDF og har farverige sider i rosa, gul, blå og rød. Det enkle, firkantede design giver bordet et legende udtryk og gør det til en fin detalje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Best selling products
EAN: 5711173349777
Varenr.: 60904796389706
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Coloria Bord, Blå, MDF, L35xH35xB35 cm
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK519 kr558 krKøb
2Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
3Bolig & Haven599 kr599 krKøb
4Rikki Tikki Shop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF i 144 dage. Laveste pris i perioden er 448 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 526 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Coloria Bord, Multifarvet, FSC®100%, MDF de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026519 kr
24. maj 2026519,95 kr
23. maj 2026520 kr1 kr (0%)
22. maj 2026519 kr
21. maj 2026519,95 kr
19. maj 2026519 kr
17. maj 2026519,95 kr
12. maj 2026519 kr
9. maj 2026519,95 kr
6. maj 2026519 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret