Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld

BloomingvilleTæpperEAN: 5711173318667
Pris fra 319 krtil 499,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 180,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld
319 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld billede

Produktspecifikationer

Kategori: Børne Gulvtæpper
Farve: 2
Artikel nr.: 82058471
EAN: 5711173318667
Varenr.: 20203767
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Agnes Legemåtte
499 kr
Til butik
Bloomingville Mini Agnes Legemåtte billede

Produktinformation

Agnes Legetæppet fra Bloomingville MINI er det fineste lille legetæppe med søde figurer, der alle lægger op til at barnet skal røre og udforske. Appelsinen giver en fin lille lyd hvis man trykker på den og blade på pæren knitrer ved berørelse. Der er flere bløde overflader, som der er dejlige for barnet at røre ved. Samtidig er tæppet lavet i afdæmpede farver, der kan passe ind i ethvert af hjemmets rum. Legetæppet er også perfekt som gaven til de nybagte forældre.Specifikationer:D: 100 cm. 80% Bomuld, 20% Polyester Vaskes ved 40 grader...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 598
EAN: 5711173318667
Varenr.: 421a11ef-fc71-4d97-a4cb-2f6af254ed44
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Agnes Legetæppe, Hvid, Bomuld, D100 cm
499 kr
Til butik
Bloomingville - Agnes Legetæppe, Hvid, Bomuld, D100 cm billede

Produktinformation

Agnes Legetæppet fra Bloomingville MINI er det fineste lille legetæppe med søde figurer, der alle lægger op til at barnet skal røre og udforske. Appelsinen giver en fin lille lyd hvis man trykker på den og blade på pæren knitrer ved berørelse. Der er fler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Hvid
EAN: 5711173318667
Varenr.: BLO82058471
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Agnes Legemåtte
499 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Legetæppe - 100 cm - Agnes - Hvid
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK319 kr358 krKøb
2Pixizoo DK499 kr499 krKøb
3Rikki Tikki Shop499 kr499 krKøb
4BabySam DK499 kr499 krKøb
5Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld i 181 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Agnes Legetæppe, Multifarvet, Bomuld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026319 kr30,95 kr (9%)
29. maj 2026349,95 kr149,05 kr (30%)
28. maj 2026499 kr180 kr (56%)
26. maj 2026319 kr30,95 kr (9%)
22. maj 2026349,95 kr30,95 kr (10%)
18. maj 2026319 kr30,95 kr (9%)
13. maj 2026349,95 kr30,95 kr (10%)
6. maj 2026319 kr10 kr (3%)
5. maj 2026329 kr10 kr (3%)
30. apr. 2026319 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret