Gå til hovedindhold

Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm

BloomingvilleHavemøblerEAN: 5711173320455
Pris fra 2.599 krtil 3.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.899,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Malo Spisebord, Natur, Bambus
2.599 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Malo Spisebord, Natur, Bambus billede

Produktspecifikationer

Kategori: Havebord
Farve: 2
Artikel nr.: 82064225
EAN: 5711173320455
Varenr.: 25652581
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Malo Udendørs Spisebord - Natur, Bambus - Bloomingville
-20%2.799 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Malo Udendørs Spisebord - Natur, Bambus - Bloomingville billede

Produktinformation

Malo Spisebordet fra Bloomingville er lavet af bambus, der tilføjer et naturligt og hyggeligt look til dit udemiljø. Konsolbordet er perfekt til hyggelige udstillinger af diverse pyntegenstande indendørs og udendørs. Dekorer stativet med hængende urtepott...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haveborde og havestole
EAN: 5711173320455
Varenr.: 51673802965330
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Malo Udendørs Spisebord - Natur, Bambus - Bloomingville
-20%2.799 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Malo Udendørs Spisebord - Natur, Bambus - Bloomingville billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haveborde
EAN: 5711173320455
Varenr.: 52105446457677
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Spisebord m/ stang "Malo" bambus - Bloomingville L: 178
2.999 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm
-12%3.075 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Malo Spisebord Bambus Natur 178x178 cm
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.599 kr2.798 krKøb
2Trenddo2.799 kr2.799 krKøb
3Tendensshop2.799 kr2.799 krKøb
4Mostersskur.dk2.999 kr2.999 krKøb
5Rikki Tikki Shop3.075 kr3.075 krKøb
6Bolig & Haven3.499 kr3.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm i 156 dage. Laveste pris i perioden er 1.899,95 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 2.909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.690 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bloomingville - Malo Spisebord, Natur, Bambus, L178xH178/76xW75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.599 kr699,05 kr (37%)
29. maj 20261.899,95 kr699,05 kr (27%)
28. maj 20262.599 kr699,05 kr (37%)
27. maj 20261.899,95 kr899,05 kr (32%)
26. maj 20262.799 kr200 kr (8%)
25. maj 20262.599 kr200 kr (7%)
18. maj 20262.799 kr297 kr (12%)
15. maj 20262.502 kr297 kr (11%)
14. maj 20262.799 kr297 kr (12%)
12. maj 20262.502 kr297 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret