Gå til hovedindhold

Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm

Pris fra 7.859 krtil 11.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.140 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7859 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Maldon Spisebord, Brun, Eg
7.859 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Maldon Spisebord, Brun, Eg billede

Produktspecifikationer

Kategori: Spiseborde
Farve: 2
Artikel nr.: 82059721
EAN: 5711173305315
Varenr.: 25798989
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MALDON SPISEBORD EG BRUN - 200
-26%8.919 kr
Før 11.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLOOMINGVILLE MALDON SPISEBORD EG BRUN - 200 billede

Produktinformation

Maldon spisebordet fra Bloomingville skaber en varm og indbydende atmosfære til spisestuen. Bordet er fremstillet i mørkebrun egetræ med en stilren bordplade og sorte jernben, hvilket giver et moderne, let udtryk, samtidig med at det bevarer en hyggelig o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bloomingville
EAN: 5711173305315
Varenr.: 72547
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm
-10%10.768 kr
Før 11.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm billede

Produktinformation

Maldon Spisebordet fra Bloomingville indbyder til hyggelige stunder med familie og venner. Det smukke egetræsbord er i en dyb mørkebrun nuance, der tilføjer en varm atmosfære til rummet. Bordpladens stilrene form giver bordet et moderne og let udtryk.

Produktspecifikationer

Farve: Brun
EAN: 5711173305315
Varenr.: BLO82059721
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Maldon spisebord 200x95x74 cm Eg
11.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.859 kr8.058 krKøb
2Hoejgaardbrugskunst.dk8.919 kr8.919 krKøb
3Rikki Tikki Shop10.768 kr10.768 krKøb
4KitchenTime DK11.999 kr12.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm i 134 dage. Laveste pris i perioden er 7.859 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 9.219,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.099 kr.

Den nuværende pris på 7.859 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bloomingville - Maldon Spisebord, Brun, Eg, L200xH74xW95 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20267.859 kr1 kr (0%)
27. maj 20267.860 kr1 kr (0%)
25. maj 20267.859 kr1 kr (0%)
23. maj 20267.860 kr1 kr (0%)
22. maj 20267.859 kr1 kr (0%)
19. maj 20267.860 kr1 kr (0%)
18. maj 20267.859 kr1 kr (0%)
12. maj 20267.860 kr1 kr (0%)
11. maj 20267.859 kr1 kr (0%)
9. maj 20267.860 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret