Gå til hovedindhold

Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm

BloomingvilleKaffekopper og tekopperEAN: 5711173341986
Pris fra 109 krtil 142 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj
109 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krus & Kopper
Farve: 2
Artikel nr.: 82061906
EAN: 5711173341986
Varenr.: 24930032
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Latina cappuccino kop med underkop - Rosa
109 kr
Til butik
Latina cappuccino kop med underkop - Rosa billede

Produktinformation

Skab følelsen af caféhygge derhjemme og skænk din te eller cappuccino op i Latina koppen med tilhørende underkop (2 dele) fra Bloomingville. Koppen rummer 220 ml og har den elegante riflede struktur, der kendetegner serien, mens underkoppen giver plads ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Servering
Farve: Rosa
EAN: 5711173341986
Varenr.: 764
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm
-19%120 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm billede

Produktinformation

Latina Koppen m/Underkop fra Bloomingville er et smukt sæt bestående af to dele. Sættet er fremstillet af stentøj og glaseret i en rosa nuance. De bølgede kanter tilfører både struktur og et elegant touch til designet. Glasuren kan medføre variationer i f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: rosa
EAN: 5711173341986
Varenr.: BLO82061906
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Latina kop 22 cl med underkop. Rose
-10%142 kr
Før 158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2Kitcho109 kr109 krKøb
3Rikki Tikki Shop120 kr120 krKøb
4KitchenTime DK142 kr191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 33% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bloomingville - Latina Kop m/underkop, Rosa, Stentøj, C:D11xH5/S:D15xH2 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026109 kr20 kr (22%)
2. feb. 202689 kr14 kr (19%)
1. feb. 202675 kr14 kr (16%)
31. jan. 202689 kr14 kr (19%)
30. jan. 202675 kr14 kr (16%)
29. jan. 202689 kr14 kr (19%)
28. jan. 202675 kr14 kr (16%)
27. jan. 202689 kr14 kr (19%)
26. jan. 202675 kr14 kr (16%)
25. jan. 202689 kr14 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret