Gå til hovedindhold

Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby

Pris fra 183 krtil 349,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166,95 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Mallen knagerække Savanne
-27%183 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mallen knagerække Savanne billede

Produktinformation

Bloomingville Mallen knagerække Savanne

Produktspecifikationer

Kategori: Kroge & knager
EAN: 5711173298419
Varenr.: 571471-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Mallen Knagerække, Brun, FSC®100% Krydsfiner
184 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Mallen Knagerække, Brun, FSC®100% Krydsfiner, L40xH20xW6 cm
-16%210 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Mallen Knagerække, Brun, FSC®100% Krydsfiner, L40xH20xW6 cm billede

Produktinformation

Mallen Knagerækken fra Bloomingville MINI er dekoreret med flere forskellige dyr, med i alt fire knager på dyrenes haler. Brug knagerækken på børneværelset til at hænge barnets tøj, jakker eller andre små accessories. Den kommer i en fin gaveæske.

Produktspecifikationer

Farve: Brun
EAN: 5711173298419
Varenr.: BLO82054074
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby
299 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Mallen Knagerække m. Savannedyr (FSC ®)
349 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Knagerække - 40x20x6 - Mallen - Brun
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK183 kr232 krKøb
2CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
3Rikki Tikki Shop210 kr210 krKøb
4SimplyOrganized299 kr299 krKøb
5Loukrudt349 kr349 krKøb
6Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bloomingville Knagerække til børn (3 varianter) Brun Træ 40cm x 6cm x 20cm - Brun - 40cm x 6cm x 20cm - Ruby de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026183 kr7 kr (4%)
30. maj 2026190 kr7 kr (4%)
28. maj 2026183 kr3 kr (2%)
27. maj 2026180 kr3 kr (2%)
13. maj 2026183 kr1 kr (1%)
12. maj 2026184 kr10 kr (6%)
9. apr. 2026174 kr10 kr (5%)
2. apr. 2026184 kr15,95 kr (8%)
31. mar. 2026199,95 kr40,95 kr (26%)
29. mar. 2026159 kr23 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret