Gå til hovedindhold

Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm

BloomingvilleKuglepenneBlød polyesterMotorisk udviklingEAN: 5711173226986

Bloomingville Mini Kinto Gyngehest formet som en sød lama. Fremstillet i blødt polyester med poppeltræ stel. Ideel til børn fra 12 måneder til udvikling af motorik. Læs mere

Pris fra 504 krtil 949 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 497,44 kr 2. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Kinto
504 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lama, Gyngehest
504 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester
552 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester L65 cm
-37%599 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gyngehest Bloomingville Kinto lama gyngedyr hvid 45x25x65 cm
859 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lama, Gyngehest
949 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gyngehest med navn, Lama | Bloomingville
949 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK504 kr543 krKøb
2BabySam DK504 kr504 krKøb
3CS MEGASTORE DK552 kr591 krKøb
4Bolig & Haven599 kr599 krKøb
5Likehome.dk859 kr859 krKøb
6Pixizoo DK949 kr949 krKøb
7C.Centrum949 kr949 krKøb
8Rikki Tikki Shop949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Mini Kinto Gyngehest Lama

Bloomingville

Bloomingville Mini Kinto Gyngehest formet som en sød lama. Fremstillet i blødt polyester med poppeltræ stel. Ideel til børn fra 12 måneder til udvikling af motorik.

• gyngehest
• lama
• babylegetøj
• bloomingville
• kinto
• gyngedyr
• børnemøbler
• kvalitetslegetøj
• Motorisk udvikling
• Blød polyester

Beskrivelse

Bloomingville Mini Kinto Gyngehest er en charmerende moderne fortolkning af den klassiske gyngehest, designet som en ynddig hvid lama. Fremstillet i blødt polyester med solidt poppeltræ stel garanterer den sikker og holdbar underholdning for små børn. Med dimensioner på 65 cm længde, 45 cm højde og 25 cm bredde er den perfekt til børn fra 12 måneder. Gyngehesten støtter udviklingen af barnets motoriske færdigheder og balance, mens den tilbyder timevis af sjov leg. Den neutrale hvide farve gør den til et stilfuldt tilbehør i ethvert børneværelse. Maksimal belastning er 40 kg, og den vejer selv kun 2,6-2,9 kg, hvilket gør den let at flytte rundt. Kræver samling af voksen for optimal sikkerhed.

Specifikationer

alder:12+ måneder
farve:Hvid
vægt:2,6-2,9 kg
bredde:25 cm
højde:45 cm
længde:65 cm
materiale:Polyester, poppeltræ
maks_vægt:40 kg
varenummer:82046235
samling_påkrævet:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Fra hvilken alder kan børn bruge gyngehesten?

Gyngehesten er egnet til børn fra 12 måneder og opefter, og kan bruges til op til 40 kg kropsvægt.

Skal gyngehesten samles?

Ja, gyngehesten kræver samling af en voksen for at sikre optimal sikkerhed og stabilitet.

Er materialet sikkert for små børn?

Ja, gyngehesten er fremstillet i blødt polyester og solidt poppeltræ, som er sikre materialer for små børn.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 497,44 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 539 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bloomingville - Kinto Gyngehest, Lama, Hvid, Polyester, L65xH45xW25 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026504 kr6,56 kr (1%)
2. maj 2026497,44 kr6,56 kr (1%)
9. apr. 2026504 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026503 kr28 kr (5%)
22. jan. 2026531 kr39 kr (7%)
5. jan. 2026570 kr29 kr (5%)
30. dec. 2025599 kr54 kr (10%)
28. dec. 2025545 kr54 kr (9%)
27. dec. 2025599 kr54 kr (10%)
13. dec. 2025545 kr17 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret