Gå til hovedindhold

Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm

BloomingvilleIndretningEAN: 5711173319077
Pris fra 604 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 604 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus
604 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vægdekoration & Plakater
Farve: 1
Artikel nr.: 82064171
EAN: 5711173319077
Varenr.: 24930150
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus
669 kr
Til butik
Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus billede

Produktinformation

Jaime vægdekoration i bambus med naturligt udtryk Jaime vægdekorationen fra Bloomingville er et markant og stilfuldt element, der bringer naturens ro ind i hjemmet. Fremstillet i bambus med en lys, naturlig finish skaber den et harmonisk og organisk udtry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Home | Bolig Tilbehør
EAN: 5711173319077
Varenr.: 1491649
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm
-19%729 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm billede

Produktinformation

Jaime Vægdekorationen fra Bloomingville, fremstillet af bambus i en lys, beige farve, er en alsidig tilføjelse til ethvert rum. Den kan placeres i stuen, på kontoret, over sengen, eller hvor der ellers ønskes et stilfuldt indslag. Viften er prydet med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5711173319077
Varenr.: BLO82064171
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, 150x100cm
-17%749 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus - Bloomingville L: 150
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK604 kr643 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør669 kr669 krKøb
3Rikki Tikki Shop729 kr729 krKøb
4Bolig & Haven749 kr749 krKøb
5Mostersskur.dk899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 649,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 614 kr.

Den nuværende pris på 604 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Natur, Bambus, L150xH110 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026604 kr45,95 kr (7%)
21. maj 2026649,95 kr8,95 kr (1%)
19. maj 2026641 kr37 kr (6%)
2. maj 2026604 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026599 kr8 kr (1%)
6. feb. 2026607 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret