Gå til hovedindhold

Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm

BloomingvilleTekstilerEAN: 5711173322985
Pris fra 110 krtil 169,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld
110 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld billede

Produktspecifikationer

Kategori: Plaider & Tæpper
Farve: 2
Artikel nr.: 82062171
EAN: 5711173322985
Varenr.: 25022723
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Collection - Isnel Cotton Plaid
110 kr
Til butik
Creative Collection - Isnel Cotton Plaid billede

Produktinformation

Isnel-plaid fra Creative Collection er et blødt og indbydende tæppe med striber i lyseblå, beige, brun og gul. Det har dekorative frynser i enderne og er perfekt til at hygge sig med eller give et rum et elegant præg. L160xW130 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82062171
EAN: 5711173322985
Varenr.: 3399706
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm
-25%127 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Plaid "Isnel" lyseblå, beige, brun og gul - Bloomingville 130x160
139 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Isnel Plaid - Bomuld - 160x130 Cm - Gul
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
2Proshop DK110 kr149 krKøb
3Rikki Tikki Shop127 kr127 krKøb
4Mostersskur.dk139 kr139 krKøb
5Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm i 135 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bloomingville - Isnel Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026110 kr10 kr (8%)
16. apr. 2026120 kr10 kr (9%)
15. apr. 2026110 kr10 kr (8%)
14. apr. 2026120 kr10 kr (9%)
9. apr. 2026110 kr20 kr (15%)
8. apr. 2026130 kr5 kr (4%)
4. apr. 2026125 kr5 kr (4%)
1. apr. 2026120 kr5 kr (4%)
31. mar. 2026115 kr20 kr (21%)
22. feb. 202695 kr25 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret