Gå til hovedindhold

Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm

BloomingvilleTøjdyrEAN: 5711173323531
Pris fra 415 krtil 649,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 234,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 415 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Ibber Soft Toy Orange Cotton 184 cm
415 kr
Til butik
Bloomingville Mini Ibber Soft Toy Orange Cotton 184 cm billede

Produktinformation

Ibber Bamsen fra Bloomingville MINI strækker sig med sin lange girafhals og er helt perfekt til at skabe hyggelige minder på børneværelset. Den søde giraf, Ibber, er en vidunderlig legekammerat, og den søde karakter vil blive en favorit for alle aldre. Den er blød, sjov at lege med og vil blive elsket af ethvert barn. L184xH12xW30 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 82062079
EAN: 5711173323531
Varenr.: 3319858
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Ibber Bamse, Orange, Bomuld
433 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Ibber Bamse - Orange - Bomuld - 184 Cm
489,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm
-17%537 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ibber Bamse
649 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ibber Bamse
649 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Bamse - 184 cm - Ibber - Giraf - Orange
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK415 kr454 krKøb
2CS MEGASTORE DK433 kr472 krKøb
3Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop537 kr537 krKøb
5Pixizoo DK649 kr649 krKøb
6BabySam DK649 kr649 krKøb
7Kids-world.dk649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 415 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bloomingville - Ibber Bamse, Orange, Bomuld, L184xH12xW30 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026415 kr10 kr (2%)
29. maj 2026405 kr10 kr (2%)
28. maj 2026415 kr10 kr (2%)
26. maj 2026405 kr8 kr (2%)
22. maj 2026413 kr8 kr (2%)
21. maj 2026421 kr26 kr (7%)
21. apr. 2026395 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026394 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026391 kr9 kr (2%)
10. apr. 2026400 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret