Gå til hovedindhold

Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm

BloomingvilleLysestagerEAN: 5711173301836
Pris fra 205 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Flor lysestage 25 cm Giraf
-31%205 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Flor lysestage 25 cm Giraf billede

Produktinformation

Bloomingville Flor lysestage 25 cm Giraf

Produktspecifikationer

Kategori: Lysestager
EAN: 5711173301836
Varenr.: 576779-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Flor Lysestage - Brun - Polyresin
239,95 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lysestage "Flor" giraf på podie - Bloomingville
299 kr
Til butik
Lysestage "Flor" giraf på podie - Bloomingville billede

Produktinformation

Mål: Dia: 10 H: 25 cm. Materiale: Polyresin Den sødeste lysestage der er perfekt til børnefødselsdagen. Flor stagen fra Bloomingville, er en giraf med fødselsdagshat på hovedet, og et fint skørt om halsen, stående på et grønt podie. Den er slet ikke ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lysestager
EAN: 5711173301836
Varenr.: 15075
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK205 kr254 krKøb
2Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
3Mostersskur.dk299 kr299 krKøb
4Rikki Tikki Shop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 199,95 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bloomingville - Flor Lysestage, Multifarvet, Polyresin, D10xH25 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026205 kr4 kr (2%)
8. maj 2026209 kr
2. maj 2026209,3 kr9,35 kr (5%)
14. apr. 2026199,95 kr9,35 kr (4%)
13. apr. 2026209,3 kr9,35 kr (5%)
8. apr. 2026199,95 kr9,35 kr (4%)
7. apr. 2026209,3 kr
27. mar. 2026209 kr15 kr (7%)
26. mar. 2026224 kr14,7 kr (7%)
17. feb. 2026209,3 kr40,65 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret