Gå til hovedindhold

Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm

Pris fra 854 krtil 1.299,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 445,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 746 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Ferdinand
854 kr
Til butik
Bloomingville Mini Ferdinand billede

Produktinformation

Ferdinand bænk fra Bloomingville MINI ligner en sød elefant og er lavet af FSC-certificeret MDF. Den charmerende form og de åbne hylder gør den til en hyggelig og praktisk detalje på børneværelset, med ekstra opbevaring skjult under sædet.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82063085
EAN: 5711173349807
Varenr.: 3441811
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Ferdinand Bænk, Grå, FSC100%, MDF
-20%1.039 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville MINI - Ferdinand Bænk, Grå, FSC100%, MDF billede

Produktinformation

Ferdinand Bænken fra Bloomingville MINI forestiller en sød elefant og er lavet af FSC-certificeret MDF Den charmerende form og de åbne hylder gør bænken til en hyggelig og praktisk detalje på børneværelset, hvor der også er plads til opbevaring under sæde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Best selling products
EAN: 5711173349807
Varenr.: 52953075417418
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm
-19%1.056 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm billede

Produktinformation

Ferdinand Bænken fra Bloomingville MINI forestiller en sød elefant og er lavet af FSC-certificeret MDF. Den charmerende form og de åbne hylder gør bænken til en hyggelig og praktisk detalje på børneværelset, hvor der også er plads til opbevaring under sæd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Grå
EAN: 5711173349807
Varenr.: BLO82063085
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ferdinand Bænk, Grå
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF
1.299 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ferdinand Bænk, Grå
1.299 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Bænk - Ferdiand - 110x32x36 cm - Grå
1.299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK854 kr893 krKøb
2Bolig & Haven1.039 kr1.039 krKøb
3Rikki Tikki Shop1.056 kr1.056 krKøb
4Pixizoo DK1.299 kr1.299 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.299 kr1.299 krKøb
6BabySam DK1.299 kr1.299 krKøb
7Kids-world.dk1.299,95 kr1.299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 746 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 886 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bloomingville - Ferdinand Bænk, Grå, FSC®100%, MDF, L110xH32xW36 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026854 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026852 kr27,95 kr (3%)
31. maj 2026879,95 kr27,95 kr (3%)
30. maj 2026852 kr1 kr (0%)
29. maj 2026853 kr9 kr (1%)
28. maj 2026862 kr9 kr (1%)
26. maj 2026871 kr8,95 kr (1%)
24. maj 2026879,95 kr159,05 kr (15%)
23. maj 20261.039 kr159,05 kr (18%)
20. maj 2026879,95 kr80,95 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret