Gå til hovedindhold

Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm

BloomingvilleSengetæpperEAN: 5711173302291
Pris fra 134 krtil 198 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm
-25%134 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm billede

Produktinformation

Charlie Plaiden fra Bloomingville MINI er lavet af genanvendt bomuld med et print af hunden Charlie. Tæppet har kvaster i hvert hjørne som giver et hyggeligt look.

Produktspecifikationer

EAN: 5711173302291
Varenr.: BLO82058139
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Charlie plaid 130x160 cm Brun
-10%161 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Tæppe - 160x130 cm - Charlie
179,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld
198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop134 kr134 krKøb
2KitchenTime DK161 kr210 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Bloomingville - Charlie Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026134 kr15 kr (13%)
9. maj 2026119 kr15 kr (11%)
5. maj 2026134 kr15 kr (13%)
28. apr. 2026119 kr41 kr (26%)
27. apr. 2026160 kr41 kr (34%)
24. apr. 2026119 kr11 kr (8%)
23. apr. 2026130 kr11 kr (9%)
21. apr. 2026119 kr11 kr (8%)
20. apr. 2026130 kr4 kr (3%)
14. apr. 2026134 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret