Gå til hovedindhold

Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm

BloomingvilleSkabe og opbevaringFleksibelt designBørneopbevaringEAN: 5711173297238

Bloomingville Mini Calle Bogreol med tre hylder og tre skuffer i naturfarvet kejsertræ. Perfekt børneopbevaring der kan placeres lodret eller vandret. Læs mere

Pris fra 1.819 krtil 2.599 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.598 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1819 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Calle
1.819 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Calle Bogreol Med Skuffer
1.819 kr
Til butik
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Bloomingville Reol til børn - Natur - 55cm x 28cm x 89,5cm - Ivy
1.839 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ
1.929 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm
-15%2.210 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Calle bogreol med skuffer Natur
-10%2.340 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Calle Bogreol m/Skuffer, Natur, Kejsertræ
-4%2.499 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Calle Bogreol Med Skuffer
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.819 kr1.819 krKøb
2BabySam DK1.819 kr1.819 krKøb
3SimplyOrganized1.839 kr1.839 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.929 kr2.128 krKøb
5Rikki Tikki Shop2.210 kr2.210 krKøb
6KitchenTime DK2.340 kr2.340 krKøb
7Bolig & Haven2.499 kr2.499 krKøb
8Pixizoo DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Mini Calle Bogreol med Skuffer

Bloomingville

Bloomingville Mini Calle Bogreol med tre hylder og tre skuffer i naturfarvet kejsertræ. Perfekt børneopbevaring der kan placeres lodret eller vandret.

• bogreol
• børnemøbler
• børneopbevaring
• reol til børn
• bloomingville
• kejsertræ møbler
• børneværelse
• opbevaring
• Børneopbevaring
• Fleksibelt design

Beskrivelse

Bloomingville Mini Calle Bogreol med Skuffer er den perfekte opbevaring til børneværelset. Denne smukke bogreol er lavet i naturfarvet kejsertræ med ben i fyrretræ og har tre hylder samt tre skuffer med dekorative detaljer. Det fleksible design gør, at reolen kan placeres både lodret og vandret efter behov og rummets unikke krav. Reolen er perfekt til opbevaring af bøger, legetøj og andre børneting i en børnevenlig højde, så selv de mindste kan nå det hele. Med sine søde detaljer og hyggelige udseende skaber den en varm og indbydende atmosfære på ethvert børneværelse.

Specifikationer

vægt:9,10 kg
bredde:28 cm
design:Kan placeres lodret eller vandret
højde:89,5 cm - 90 cm
længde:55 cm
materiale:Kejsertræ og fyrretræ
antal_hylder:3
antal_skuffer:3
produktionsland:Kina
primær_materiale:Paulownia
maks_vægt_per_hylde:3 kg
maks_vægt_per_skuffe:5 kg

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan reolen placeres på forskellige måder?

Ja, Calle bogreolen kan placeres både lodret og vandret efter behov, hvilket gør den meget fleksibel.

Hvor meget vægt kan skufferne tåle?

Hver skuffe kan maksimalt bære 5 kg, mens hver hylde kan bære op til 3 kg.

Er reolen i børnevenlig højde?

Ja, reolen er designet i børnehøjde på omkring 90 cm, så børn selv kan nå både hylderne og skufferne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.598 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.728 kr.

Den nuværende pris på 1.819 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bloomingville - Calle Bogreol m/skuffer, Multifarvet, Kejsertræ, L55xH89,5xW28 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.819 kr125 kr (7%)
2. maj 20261.694 kr33 kr (2%)
1. maj 20261.661 kr63 kr (4%)
28. mar. 20261.598 kr92 kr (5%)
13. mar. 20261.690 kr20 kr (1%)
22. jan. 20261.710 kr40 kr (2%)
14. jan. 20261.750 kr10 kr (1%)
10. jan. 20261.760 kr50 kr (3%)
8. jan. 20261.810 kr60 kr (3%)
7. jan. 20261.750 kr60 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret