Gå til hovedindhold

Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm

BloomingvilleKlapstoleEAN: 5711173319626
Pris fra 1.119 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Bobbie Taburet, Natur, Polyester
1.119 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Bobbie Taburet, Natur, Polyester billede

Produktspecifikationer

Kategori: Taburetter
Farve: 2
Artikel nr.: 82064159
EAN: 5711173319626
Varenr.: 20574288
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bobbie Stool Polyester
1.119 kr
Til butik
Bloomingville - Bobbie Stool Polyester billede

Produktinformation

Taburetten præsenterer en organisk offwhite bouclé-form, der giver ekstra siddeplads og dekorativ appel, mens den hviler på ben i naturlige nuancer. Bobbie Stool er en alsidig accent, der tilfører hyggelig tekstur til opholdsrum eller soveværelseshjørner. Polstret med bouclé-tekstil i 95% polyester og 5% akryl. Sædedybde 70x40 cm med en højde på 45 cm for hverdagskomfort. Pletrensning og støvsugning holder boucléen frisk. Teddy fleece-ben matcher den naturlige farvepalette. Dens bløde materialer og afbalancerede proportioner løfter ethvert rum med en varm, indbydende siddeplads.

Produktspecifikationer

Kategori: Ergonomi
Artikel nr.: 82064159
EAN: 5711173319626
Varenr.: 3300908
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester,40x45x70cm
1.599 kr
Til butik
Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester,40x45x70cm billede

Produktinformation

Bobbie Taburetten fra Bloomingville Denne flotte organisk formede puf i offwhite boucle stof er en flot tilføjelse til hjemmet. Brug den som en ekstra siddeplads eller som en dekorativ tilføjelse til indretningen. Denne alsidige taburet vil tilføje et hyg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173319626
Varenr.: 49184979157322
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm
1.599 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bobbi skammel 70x40x45 cm Natur
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.119 kr1.119 krKøb
2Proshop DK1.119 kr1.119 krKøb
3Bolig & Haven1.599 kr1.599 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.599 kr1.599 krKøb
5KitchenTime DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.032 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.125 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bloomingville - Bobbie Taburet, Natur, Polyester, L70xH45xW40 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.119 kr20,95 kr (2%)
21. apr. 20261.139,95 kr30,05 kr (3%)
20. apr. 20261.170 kr30,05 kr (3%)
14. apr. 20261.139,95 kr100,95 kr (10%)
10. feb. 20261.039 kr6 kr (1%)
29. jan. 20261.033 kr106,95 kr (9%)
23. jan. 20261.139,95 kr106,95 kr (10%)
20. jan. 20261.033 kr1 kr (0%)
21. dec. 20251.032 kr138 kr (12%)
20. dec. 20251.170 kr30,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret