Gå til hovedindhold

Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm

Pris fra 79,2 krtil 118 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,8 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 27. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Bea Flødekande, Natur, Stentøj
-20%79,2 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLOOMINGVILLE Bea Flødekande, Natur, Stentøj billede

Produktinformation

Bea mælkekanden fra Bloomingville er lavet af stentøj med en knitrende glasur. Det er håndlavet, og blomstermønsteret på hver vare vil være unikt. Rummer 250 ml. Opvaskemaskine sikker. H: 9cm, D: 8cm

Produktspecifikationer

Kategori: Borddækning
EAN: 5711173262557
Varenr.: 87505
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea mælkekande 0,25 L Natur
-39%84 kr
Før 138 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Bea Flødekande, Natur, Stentøj
85 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Flødekande "Bea" creme m/ grene - Bloomingville
99 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm
-15%118 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk79,2 kr79,2 krKøb
2KitchenTime DK84 kr133 krKøb
3CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
4Mostersskur.dk99 kr99 krKøb
5Rikki Tikki Shop118 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 79,2 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Bloomingville - Bea Flødekande, Natur, Stentøj, D8xH9 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202679,2 kr5,2 kr (7%)
27. maj 202674 kr5,2 kr (7%)
26. maj 202679,2 kr4,8 kr (6%)
25. maj 202684 kr10 kr (14%)
11. maj 202674 kr5,2 kr (7%)
8. maj 202679,2 kr5,2 kr (7%)
5. maj 202674 kr5,2 kr (7%)
4. maj 202679,2 kr5,2 kr (7%)
3. maj 202674 kr5,2 kr (7%)
30. apr. 202679,2 kr5,2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret