Gå til hovedindhold

Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2

BloomingvilleSkabe og opbevaringEAN: 5711173319190
Pris fra 419 krtil 693 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville Mini - Agnes Kurve 2 stk., Natur, Vandhyacint
-30%419 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini - Agnes Kurve 2 stk., Natur, Vandhyacint billede

Produktinformation

Agnes Kurven fra Bloomingville MINI - sæt af to smukke kurve Praktiske og dekorative på samme tid. Kurvene har håndtag og kommer i to forskellige størrelser, hvilket gør dem perfekte til opbevaring af legetøj og bamser. Den ene kurv er broderet med en fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173319190
Varenr.: 48768638615882
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2
-23%460 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 billede

Produktinformation

Agnes Kurven fra Bloomingville MINI er et sæt af to smukke kurve, som er praktiske og dekorative på samme tid. Kurvene har håndtag og kommer i to forskellige størrelser, hvilket gør dem perfekte til opbevaring af legetøj og bamser. Den ene kurv er brodere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5711173319190
Varenr.: BLO82058539
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Agnes opbevaringskurv med håndtag 2 dele Regnbue/Svamp
-20%479 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Agnes Kurv - Natur
599 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Agnes Kurv - Natur
599 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Kurve - 2 stk. - Agnes - 32x32/26x26 cm - Nat
599,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Agnes Kurv, Multifarvet, Vandhyacint
693 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven419 kr419 krKøb
2Rikki Tikki Shop460 kr460 krKøb
3KitchenTime DK479 kr528 krKøb
4Pixizoo DK599 kr599 krKøb
5BabySam DK599 kr599 krKøb
6Kids-world.dk599,95 kr599,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK693 kr732 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bloomingville - Agnes Kurv, Natur, Vandhyacint, D26xH26/D32xH32 cm, Set of 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026419 kr40 kr (9%)
29. apr. 2026459 kr40 kr (10%)
17. apr. 2026419 kr53 kr (14%)
16. apr. 2026366 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026364 kr55 kr (13%)
14. apr. 2026419 kr55 kr (15%)
10. apr. 2026364 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026363 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026362 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026363 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret