Gå til hovedindhold

Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499120127
Pris fra 1.127 krtil 1.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 372 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1127 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blucher hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø110mm
-19%1.127 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blucher hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø110mm billede

Produktinformation

Blücher hjørneafløb med lodret udløb til hjørnemontering i beton- og klinkegulv. DataUdløb: 110 mmMembran: SmøremembranSideindløb: 0 stk.Ramme: Trekantet Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
EAN: 5705499120127
Varenr.: 153301216
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 110 mm hjørneafløb til smøremembran, uden studs, lodret
1.127,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne
1.166 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher hjørneafløb 110 mm til hjørne
1.250 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Trekant afløbsskål ø110mm smøremembran
1.348,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blucher hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø110mm
1.479 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher JUST gulvafløb med lodret Ø110 mm udløb, trekantet samt smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
1.485 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blucher hjørneafløb, til beton og flisegulv, Ø110mm
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.127 kr1.127 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.127,7 kr1.127,7 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.166 kr1.166 krKøb
4Proshop DK1.250 kr1.250 krKøb
5MaintainIt1.348,75 kr1.348,75 krKøb
6BilligVVS DK1.479 kr1.479 krKøb
7vvsfittings.dk1.485 kr1.485 krKøb
8CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne

PriceData har fulgt prisen på Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.127 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.164 kr.

Den nuværende pris på 1.127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Blücher Trio rustfri justerbart afløbsskål Ø110 mm lodret udløb - smøremembran til beton/fliser - installation i hjørne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.127 kr
1. jun. 20261.127,7 kr
30. maj 20261.127 kr
24. maj 20261.127,7 kr47,3 kr (4%)
23. maj 20261.175 kr47,3 kr (4%)
10. maj 20261.127,7 kr60,3 kr (5%)
19. apr. 20261.188 kr18 kr (2%)
5. apr. 20261.170 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.171 kr5 kr (0%)
27. mar. 20261.176 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret