Gå til hovedindhold

Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404

BlücherSanitetEAN: 5705499402834
Pris fra 261,31 krtil 319 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57,69 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261.31 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKYDEMUFFE 110 MM AISI316L
261,31 kr
Til butik
SKYDEMUFFE 110 MM AISI316L billede

Produktinformation

DOBBELT SKYDEMUFFE -Diameter: Ø110 mm -Syrefast stål: AISI316L/EN1.4404

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499402834
Varenr.: 15844025663823
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404
269 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher skydemuffe 110 mm rustfri/syrefast
269 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EuroPipe rustfri / syrefast (AISI 316L) skydemuffe - 110 mm
274 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe skydemuffe 110 mm, syrefast stål
281,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skydemuffe 110 Mm Aisi316L
307,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skydemuffe 110 mm aisi316l
316,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbs skydemuffe 110 mm
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN261,31 kr261,31 krKøb
2CS MEGASTORE DK269 kr308 krKøb
3Proshop DK269 kr308 krKøb
4WATTOO.DK274 kr274 krKøb
5vvsfittings.dk281,25 kr281,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk307,62 kr307,62 krKøb
7MaintainIt316,25 kr316,25 krKøb
8LavprisVVS319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404

PriceData har fulgt prisen på Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 261,31 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Blücher syrefast rustfri skydemuffe Ø110 mm - AISI316L/EN1.4404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026261,31 kr7,69 kr (3%)
23. maj 2026269 kr7,69 kr (3%)
10. maj 2026261,31 kr10,69 kr (4%)
7. maj 2026272 kr1 kr (0%)
6. maj 2026273 kr1 kr (0%)
5. maj 2026272 kr1 kr (0%)
4. maj 2026273 kr1 kr (0%)
2. maj 2026272 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026273 kr14 kr (5%)
22. apr. 2026259 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret