Gå til hovedindhold

Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499401127
Pris fra 113 krtil 140 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 15°, Ø50 mm, rustfrit stål
113 kr
Til butik
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 15°, Ø50 mm, rustfrit stål billede

Produktinformation

Blücher EuroPipe afløbsrør og fittings anvendes primært til afløb i boliger eller industrien.EuroPipe samles let via push-fit systemet. Teknisk data:- Materiale:Rustfri stål AISI 304- Type: Bøjning på 15°- Dimension:50 mm

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
Størrelse: 50mm
EAN: 5705499401127
Varenr.: 160209050
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 15° 50 mm rustfri
114 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING 15 GRADER Ø50MM AISI304
114,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301
116 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher EuroPipe bøjning 15°. 50 mm. Rustfrit stål
123,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 15°, Ø50 mm, rustfrit stål
125 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 15 ° bøjning, Ø50 mm
131 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning 15 Grader Ø50Mm Aisi304
135,33 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning 15 grader ø50mm aisi304
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS113 kr113 krKøb
2Proshop DK114 kr153 krKøb
3EL-GROSSISTEN114,95 kr114,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
5vvsfittings.dk123,75 kr123,75 krKøb
6BilligVVS DK125 kr125 krKøb
7Elvvs.dk131 kr131 krKøb
8Billigelogvvs.dk135,33 kr135,33 krKøb
9MaintainIt140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Blücher rustfri 15 grader bøjning Ø50 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026113 kr1 kr (1%)
24. maj 2026114 kr1 kr (1%)
17. maj 2026113 kr1 kr (1%)
16. maj 2026114 kr1 kr (1%)
12. maj 2026113 kr1 kr (1%)
11. maj 2026114 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026113 kr4 kr (3%)
8. mar. 2026117 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret