Gå til hovedindhold

Blücher Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur

BlücherSanitetEAN: 5705499119282
Pris fra 322 krtil 425 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 317 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Rist line Copenhagen 900
322 kr
Til butik
Blücher Rist line Copenhagen 900 billede

Produktinformation

Rist line Copenhagen 900 Produkt beskrivelse: RIST LINE COPENHAGEN 900, Rist: 40x832mm, Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 697.004.090
EAN: 5705499119282
Varenr.: 2900978
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur
338 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Waterline Copenhagen rist 900 mm
381,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUCHER rist line Copenhagen 900mm rustfrit
399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 900 mm, rustfrit stål
399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Waterline Copenhagen rist, 900 mm, rustfrit stål
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK322 kr361 krKøb
2WATTOO.DK338 kr338 krKøb
3vvsfittings.dk381,25 kr381,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
5LavprisVVS399 kr399 krKøb
6BilligVVS DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur

PriceData har fulgt prisen på Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur i 175 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Blcher 900 mm Copenhagen rist til Blcher rendeaflbsarmatur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026322 kr4 kr (1%)
1. jun. 2026318 kr4 kr (1%)
31. maj 2026322 kr4 kr (1%)
29. maj 2026318 kr1 kr (0%)
28. maj 2026319 kr6,17 kr (2%)
24. maj 2026325,17 kr27,83 kr (8%)
23. maj 2026353 kr27,83 kr (9%)
10. maj 2026325,17 kr27,83 kr (8%)
7. maj 2026353 kr1 kr (0%)
6. maj 2026352 kr28 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret