Gå til hovedindhold

Lumenlight BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet

LumenlightBelysningEAN: 5714941199260
Pris fra 1.427 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1427 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LumenLight Blast230 LED bånd på tromle på 25 m
1.427 kr
Til butik
LumenLight Blast230 LED bånd på tromle på 25 m billede

Produktinformation

Blast230 tromle er med 25 meter strip i 4000K og 4 meter tilslutning. Nem og transportere rundt.

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Dekorativ belysning
EAN: 5714941199260
Varenr.: 6257700322
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet
1.427,58 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LumenLight Blast230 LED strip på tromle, 25 m
1.599 kr
Til butik
LumenLight Blast230 LED strip på tromle, 25 m billede

Produktinformation

25 meter langt LED strip på tromle Dette 25 meter lange LED strip på tromle fra LumenLight, er oprindeligt lavet til byggepladser for at oplyse området. LED strippen kan også bruges til at oplyse terrassen eller andre udendørsområder. Tromlen er praktisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lumenlight
Kategori: Dekorativ belysning
EAN: 5714941199260
Varenr.: 6257700322

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.427 kr1.427 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.427,58 kr1.427,58 krKøb
3Greenline1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet

PriceData har fulgt prisen på BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.427 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.478 kr.

Den nuværende pris på 1.427 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for BLAST230 LED Strip 4000K, 25M tromle, IP67, komplet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.427 kr
30. maj 20261.427,58 kr
12. maj 20261.427 kr
11. maj 20261.427,58 kr
24. apr. 20261.427 kr
23. apr. 20261.427,58 kr
2. mar. 20261.427 kr
1. mar. 20261.427,58 kr
25. feb. 20261.427 kr
10. feb. 20261.427,58 kr71,42 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret