Gå til hovedindhold

Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning

BlancoRørforbindereEAN: 4020684566698
Pris fra 173,4 krtil 231,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58,35 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157,88 kr 10. maj

Sammenlign priser på Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173.4 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kurveventil Med Tap
173,4 kr
Til butik
Kurveventil Med Tap billede

Produktinformation

Blanco Kurveventil med tap Ø82 mm inkl. pakningKurveventilens diameter er 82mm og har 20 huller

Produktspecifikationer

EAN: 4020684566698
Varenr.: 15842835857743
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blanco kurveventil, manuel, Ø82 mm, krom
175 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blanco kurveventil, manuel, Ø82 mm, krom
195 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kurveventil med tap, 82 mm
204 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blanco Kurveventil med tap ø82mm 20 Huller inkl. pakning
231,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN173,4 kr173,4 krKøb
2LavprisVVS175 kr175 krKøb
3BilligVVS DK195 kr195 krKøb
4CompletVVS199 kr199 krKøb
5WATTOO.DK204 kr204 krKøb
6VVS.dk231,75 kr231,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning

PriceData har fulgt prisen på Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 157,88 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 173,4 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Blanco Kurveventil Ø82 mm i Krom Manuel med Tap og Pakning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026173,4 kr5,6 kr (3%)
17. maj 2026179 kr25 kr (12%)
16. maj 2026204 kr25 kr (14%)
12. maj 2026179 kr21,12 kr (13%)
10. maj 2026157,88 kr21,12 kr (12%)
18. apr. 2026179 kr16 kr (8%)
17. apr. 2026195 kr16 kr (9%)
9. mar. 2026179 kr20 kr (10%)
8. mar. 2026199 kr20 kr (11%)
18. feb. 2026179 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret