Gå til hovedindhold

NO NAME BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah

Pris fra 759 krtil 1.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 709 kr 2. apr.

Sammenlign priser på BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER BCG720M1 Vinkelsliber 18V
759 kr
Til butik
BLACK+DECKER BCG720M1 Vinkelsliber 18V billede

Produktinformation

BLACK+DECKER BCG720M1 - Vinkelkværn - ledningfri - 125 mm - 18 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BCG720M1-QW
EAN: 5035048682630
Varenr.: 993245230
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah
1.179 kr
Til butik
BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah billede

Produktinformation

Effektiv 18 V vinkelsliber til gør‑det‑selv og renoveringDenne vinkelsliber 18 V fra BLACK+DECKER er et praktisk valg til hurtig skæring og slibning i hjemmet, værkstedet eller på byggepladsen. Med en skivediameter på 125 mm får du en alsidig maskine til mange opgaver - fra tilpasning af metaldele til afgratning og lette renovationsopgaver. Det batteridrevne design giver fri bevægelighed uden kabel.Brugervenlig og mobilDet ergonomiske greb og det kompakte design gør maskinen behagelig at styre, også når pladsen er trang. Med den medfølgende 4,0 Ah batterikapacitet har du solid driftstid til de fleste hverdagssnit og slibeopgaver.Produkttype: VinkelsliberStrømforsyning: 18 V batteriSkivediameter: 125 mmBatterikapacitet: 4,0 AhFarve: Orange/sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 3.94g
EAN: 5035048682630
Varenr.: 2102559
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah
1.199 kr
Til butik
BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 3.94g
EAN: 5035048682630
Varenr.: 2102559

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK759 kr759 krKøb
2Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
3Vivas DK1.199 kr1.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah i 181 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 894 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for BLACK+DECKER vinkelsliber 18 V - 125 mm, 4,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026759 kr236 kr (24%)
30. maj 2026995 kr184 kr (16%)
22. maj 20261.179 kr20 kr (2%)
20. maj 20261.199 kr20 kr (2%)
14. maj 20261.179 kr229 kr (24%)
13. maj 2026950 kr249 kr (21%)
11. maj 20261.199 kr249 kr (26%)
9. maj 2026950 kr249 kr (21%)
7. maj 20261.199 kr20 kr (2%)
5. maj 20261.179 kr337 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret