Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua

Black & DeckerTelefonledningerEAN: 5035048737828
Pris fra 1.173 krtil 1.869 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 696 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.070 kr 13. apr.

Sammenlign priser på BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1173 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua
1.173 kr
Til butik
BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua billede

Produktspecifikationer

Kategori: Damprenser
Farve: 5
Artikel nr.: BHSM1610DSM-QS
EAN: 5035048737828
Varenr.: 7353658
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM Blå Hvid
1.203 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Damprenser Black & Decker BHSM1610DSM 0,5 l 1.600 W - aqua/hvid
-4%1.319 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damprenser Black & Decker BHSM1610DSM 0,5 l 1.600 W - aqua/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved damprenser til hjemmetGør rent effektivt uden kemikalier med Black & Decker BHSM1610DSM. Denne alsidige damprenser har en aftagelig, bærbar enhed og leveres med et omfattende tilbehørssæt, så du kan klare alt fra hårde gulve til fliser og glas. Med en opvarmningstid på kun 20 sekunder og justerbar damp får du hurtig og målrettet rengøring i hverdagen.Effektiv og fleksibel rengøringEn kraftig effekt på 1.600 W og en dampingstemperatur op til 120 °C giver dybderengøring på mange overflader. Vandbeholderen på 0,5 l kan tages af for nem genopfyldning, og den lange 8 m ledning giver god rækkevidde gennem rummet. Med op til 20 minutters driftstid kan du klare flere områder på én tank.Type: Bærbar damprenser med aftagelig enhedKapacitet: 0,5 lEffekt: 1.600 WStrømkilde: ACMaks. temperatur: 120 °COpvarmningstid: 20 sDriftstid: 20 minJusterbar damp: JaRengøring af overflader: Glas, hårde gulve, fliserAfkalkningsfunktion: JaVægt: 2,9 kgKabel: 8 mFarve: Hvid og aquamarinMedfølger: 15 stk. tilbehør, inkl. 2-i-1 rengøringsbørste og 4 mikrofiberpuder...

Produktspecifikationer

Kategori: Damprensere
Vægt: 7.56g
EAN: 5035048737828
Varenr.: 1901961
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Damprenser Black & Decker BHSM1610DSM 0,5 l 1.600 W - aqua/hvid
-4%1.339 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Damprenser BHSM1610DSM-QS
1.408 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Ångmopp 1600W 2-i-1 Steam-Mop
-9%1.458 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM Blå Hvid
1.479 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampmoppe 1600W 2-i-1 Dampmoppe med deltahoved
-13%1.869 kr
Før 2.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.173 kr1.173 krKøb
2CompuMail DK1.203 kr1.203 krKøb
3Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
4Vivas DK1.339 kr1.418 krKøb
5Proshop DK1.408 kr1.408 krKøb
6Teknikproffset DK1.458 kr1.527 krKøb
7Ultrashop1.479 kr1.479 krKøb
8Estore DK1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.070 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.223 kr.

Den nuværende pris på 1.173 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for BLACK+DECKER steam-mop BHSM1610DSM - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.173 kr29 kr (2%)
29. maj 20261.202 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.203 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.199 kr24 kr (2%)
22. maj 20261.175 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.183 kr6 kr (1%)
20. maj 20261.177 kr23 kr (2%)
18. maj 20261.200 kr25 kr (2%)
14. maj 20261.175 kr37 kr (3%)
13. maj 20261.212 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret