Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg

Black & DeckerKædesaveEAN: 5035048470558
Pris fra 698 krtil 809 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 690 kr 26. apr.

Sammenlign priser på BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER GKC1820L20-QW Kædesav Elektrisk 3.7kg
698 kr
Til butik
BLACK+DECKER GKC1820L20-QW Kædesav Elektrisk 3.7kg billede

Produktinformation

Black & Decker GKC1820L20-QW. Klinge længde: 20 cm, Skærelængde: 16 cm, Produktfarve: Sort, Orange. Strømkilde: Batteri, Batterikapacitet: 2 At, Batterispænding: 18 V. Vægt: 3,7 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GKC1820L20-QW
EAN: 5035048470558
Varenr.: 991652681
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg
762 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker GKC1820L20
762 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorsav Black & Decker GKC1820L20 - sort/orange, 20 cm, 18V
-32%789 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorsav Black & Decker GKC1820L20 - sort/orange, 20 cm, 18V
-31%809 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK698 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK762 kr801 krKøb
3Proshop DK762 kr801 krKøb
4Boligcenter DK789 kr789 krKøb
5Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 657 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 1.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 788 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for BLACK+DECKER GKC1820L20-QW - Kædesav - ledningfri - 18 V - 2 Ah - 16 cm - 20 cm - Skærekapacitet 20 cm - 3.7 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026698 kr1 kr (0%)
31. maj 2026699 kr1 kr (0%)
30. maj 2026698 kr1 kr (0%)
29. maj 2026697 kr1 kr (0%)
25. maj 2026698 kr3 kr (0%)
23. maj 2026695 kr1 kr (0%)
22. maj 2026694 kr3 kr (0%)
20. maj 2026697 kr7 kr (1%)
26. apr. 2026690 kr3 kr (0%)
13. apr. 2026693 kr60 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret