Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua

Black & DeckerTelefonledningerEAN: 5035048648223
Pris fra 733 krtil 1.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 556 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 733 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER FSMH1321 Blå Hvid
733 kr
Til butik
BLACK+DECKER FSMH1321 Blå Hvid billede

Produktinformation

BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FSMH1321-QS
EAN: 5035048648223
Varenr.: 992168623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua
814 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Damprenser FSMH1321 Gen 3 Steam Mop 7 in 1
814 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Ångmopp Steam Mop 2 i 1 1300W (FSMH1321-QS)
-16%1.003 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampmoppe Dampmoppe 2 i 1 1300W
-13%1.289 kr
Før 1.479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK733 kr733 krKøb
2CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb
3Proshop DK814 kr853 krKøb
4Teknikproffset DK1.003 kr1.062 krKøb
5Estore DK1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua i 182 dage. Laveste pris i perioden er 733 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 841 kr.

Den nuværende pris på 733 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for BLACK+DECKER FSMH1321 - Damprenser - pind/håndholdt (2-i-1) - hvid/aqua de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026733 kr5 kr (1%)
15. apr. 2026738 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026737 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026738 kr121 kr (14%)
3. apr. 2026859 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026860 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026859 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026860 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026862 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026864 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret