Gå til hovedindhold

Extralink BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M

ExtralinkEAN: 5907207224374
Pris fra 188 krtil 1.303 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.115 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 184 kr 9. apr.

Sammenlign priser på BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M
188 kr
Til butik
BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M billede

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: L-0720-3M
EAN: 5907207224374
Varenr.: 1003493476
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK FOREST FOLDBAR HAVEPARAPLY 3M STOR GRAFIT L-0720-3M
1.303 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK188 kr188 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.303 kr1.502 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M

PriceData har fulgt prisen på BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M i 67 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for BLACK FOREST PARASOL OGRODOWY SKLADANY 3M DUZY GRAFITOWY L-0720-3M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026188 kr1 kr (1%)
27. maj 2026187 kr1 kr (1%)
26. maj 2026188 kr32 kr (15%)
24. maj 2026220 kr33 kr (18%)
23. maj 2026187 kr35 kr (16%)
22. maj 2026222 kr34 kr (18%)
18. maj 2026188 kr32 kr (15%)
17. maj 2026220 kr31 kr (16%)
16. maj 2026189 kr2 kr (1%)
15. maj 2026187 kr33 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret