Gå til hovedindhold

Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave

Black DiamondVandrestaveEAN: 0793661667025
Pris fra 891 krtil 1.426 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 535 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 858 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Black Diamond Distance Carbon Z Poles Str. 110CM Blå Unisex
-36%891 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Black Diamond Distance Carbon Z Poles Str. 110CM Blå Unisex billede

Produktinformation

Black Diamond Distance Carbon Z Poles - 1000000046493

Produktspecifikationer

Kategori: vandrestave
Størrelse: Str. 110CM
EAN: 0793661667025
Varenr.: 351387
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave
-9%1.137,95 kr
Før 1.249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave
-9%1.137,95 kr
Før 1.249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vandrestaven.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave
1.137,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black Diamond Trekkingstöcke Distance Carbon Z anthrazit/blau 1 Paar 110 cm
1.426 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK891 kr891 krKøb
2Outmore.dk1.137,95 kr1.137,95 krKøb
3MAXiPRO1.137,95 kr1.137,95 krKøb
4Vandrestaven.dk1.137,95 kr1.137,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.426 kr1.625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave

PriceData har fulgt prisen på Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave i 185 dage. Laveste pris i perioden er 858 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.653 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 974 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 110 cm - Vandrestave de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026891 kr46 kr (5%)
26. maj 2026937 kr12 kr (1%)
22. maj 2026949 kr14 kr (1%)
21. maj 2026963 kr4 kr (0%)
13. maj 2026959 kr2 kr (0%)
12. maj 2026957 kr66 kr (7%)
10. maj 2026891 kr66 kr (7%)
7. maj 2026957 kr14 kr (1%)
6. maj 2026971 kr19 kr (2%)
4. maj 2026990 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret