Gå til hovedindhold

Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent

Pris fra 233 krtil 339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BXHBA800E 800W Sort
233 kr
Til butik
Black & Decker BXHBA800E 800W Sort billede

Produktinformation

Black & Decker BXHBA800E. Type: Nedsænkning blender, Produktfarve: Sort, Transparent. Kontroltype: Knapper. Materiale, kniv: Rustfrit stål. Strøm: 800 W, Strømkilde: Vekselstrøm. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES9160100B
EAN: 8432406160101
Varenr.: 1001116504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent
254 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Stavblender Hand Blender 800W Black Accessories - 800 W
295 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Black & Decker BXHBA800E - 800 W, sort
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Black & Decker BXHBA800E - 800 W, sort
-13%339 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK233 kr233 krKøb
2CS MEGASTORE DK254 kr293 krKøb
3Proshop DK295 kr334 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5Vivas DK339 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent i 170 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Black & Decker BXHBA800E, Nedsænkning blender, 800 W, Sort, Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026233 kr61 kr (21%)
28. maj 2026294 kr12 kr (4%)
25. maj 2026306 kr2 kr (1%)
24. maj 2026308 kr54 kr (21%)
22. apr. 2026254 kr4 kr (2%)
20. apr. 2026250 kr10 kr (4%)
19. apr. 2026240 kr39 kr (14%)
8. apr. 2026279 kr30 kr (12%)
28. mar. 2026249 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026250 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret