Gå til hovedindhold

Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm

Black & DeckerRedskaberEAN: 5035048261095
Pris fra 468 krtil 889 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 421 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 443 kr 20. maj

Sammenlign priser på Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 468 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker KA902EK 400W
468 kr
Til butik
Black & Decker KA902EK 400W billede

Produktinformation

Black & Decker KA902EK. Slibesål type: Bånd slibemaskine. Strømkilde: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Kabellængde: 3 m. Slibesål, størrelse: 451 x 13 mm. Strøm: 400 W

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KA902EK
EAN: 5035048261095
Varenr.: 995079844
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER STILLEPILER 400W 3i1 KASSE KA902EK
498 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm
498 kr
Til butik
Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm billede

Produktinformation

Kraftfuld 400W motor er optimalt til fjernelse og hurtig arbejdsgang, 13mm slibebånd - ideelt til slibning, formgivning, filearbejde og slibning samt rustfjernelse, Bæltesporing via en skrue gør el-filen nem at bruge og forhindrer at bæltet falder af ved brug, Cyclonic Action støvopsamler - til effektiv støvopsamling og et renere arbejdsområder, Ekstra arme til at klare endnu flere opgaver, er inkluderet, Variabel hastighed for optimal kontrol og finish ved slibning af træ, metal, keramiske fliser, murværk, gips og plastik, Smal arm som hurtigt fjerner materiale på begrænsede områder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: KA902EK-QS
EAN: 5035048261095
Varenr.: 2798711
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Båndsliber Black & Decker KA902EK - 400 W, 13 mm
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Båndsliber Black & Decker KA902EK - 400 W, 13 mm
579 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Powerfile 400W 12st tillb.
-16%693 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Powerfile 400W 12 stk.
-14%889 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK468 kr468 krKøb
2CS MEGASTORE DK498 kr537 krKøb
3Proshop DK498 kr537 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb
6Teknikproffset DK693 kr752 krKøb
7Estore DK889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 495 kr.

Den nuværende pris på 468 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Black & Decker KA902EK El-fil 13mm 400W incl 2 ext. arme 6/13mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026468 kr1 kr (0%)
23. maj 2026467 kr2 kr (0%)
22. maj 2026469 kr26 kr (6%)
20. maj 2026443 kr27 kr (6%)
18. maj 2026470 kr27 kr (6%)
16. maj 2026443 kr26 kr (6%)
8. maj 2026469 kr1 kr (0%)
7. maj 2026468 kr1 kr (0%)
4. maj 2026469 kr1 kr (0%)
2. maj 2026468 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret