Gå til hovedindhold

Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W

Black & DeckerHusholdningsapparaterEAN: 8432406580084
Pris fra 205 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BXKE2204E Elkedel 1,7l 2200W Hvid
205 kr
Til butik
Black & Decker BXKE2204E Elkedel 1,7l 2200W Hvid billede

Produktinformation

Black & Decker BXKE2204E. Vandtank volumen: 1,7 L. Strøm: 2200 W. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES9580080B
EAN: 8432406580084
Varenr.: 1001685493
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Elkedel 1,7 L Hvid
-19%235 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLACK+DECKER Elkedel 1,7 L Hvid billede

Produktinformation

Hurtig, effektiv og sikker elkedel med hele 1,7 liters kapacitet. Hurtig kogekapacitet, Ergonomisk håndtag for større komfort, Praktisk automatisk slukning med LED-indikator, Stor gennemsigtig vandstandsindikator, Lågåbningsknap, Få kogende vand på få minutter med elkedlen fra Black+Decker. Dens 1,7 l kapacitet og 2200W effekt gør elkedlen til et hurtigt redskab i køkkenet. Kedlen indeholder et vanddisplay, der tydeligt viser vandstanden. Den indeholder også et automatisk slukningssystem, der slukker for kedlen, når den koger, for at garantere sikker drift. Elkedlen er designet og skabt til din bekvemmelighed. Kedlen har en 360º position, så den er nem at bruge for både venstrehåndede og højrehåndede. Den har et ergonomisk håndtag og tilpasser sig fuldt ud til din hånd. Brug den med én hånd takket være dens enkle lågåbningsknap.

Produktspecifikationer

Mærke: Black+Decker
Kategori: Elkedel
EAN: 8432406580084
Varenr.: C35330
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W
270 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Black+Decker BXKE2204E elkedel 1,7 l - hvid, 2.200 W
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black+Decker BXKE2204E elkedel 1,7 l - hvid, 2.200 W
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK205 kr205 krKøb
2Teknikproffset DK235 kr294 krKøb
3Proshop DK270 kr309 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Black & Decker Elkedel Kettle 1.7L White - Hvid - 2200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026205 kr15 kr (7%)
12. maj 2026220 kr2 kr (1%)
9. maj 2026222 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026220 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026222 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026219 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026220 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret