Gå til hovedindhold

Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L

Black & DeckerStrygejernEAN: 8432406180253
Pris fra 212 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BXIR1000E Dampstrygejern 1000W Blå
212 kr
Til butik
Black & Decker BXIR1000E Dampstrygejern 1000W Blå billede

Produktinformation

Black & Decker BXIR1000E. Type: Dampstrygejern, Strygesål, type: Rustfri strygesål, Ydeevne for damp: 20 g/min. Watt strygejern: 1000 W, Strømforbrug (typisk): 240 W. Vægt: 400 g. Pakkebredde: 112 mm, Pakkedybde: 228 mm, Pakkehøjde: 123 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES9180250B
EAN: 8432406180253
Varenr.: 1001149843
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Dampstrygejern Travel Iron 1000W
227 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L
231 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Rejsestrygejern 1000W
-19%235 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rejsedamper/strygejern Black+Decker BXIR1000E, 1000 W
299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rejsedamper/strygejern Black+Decker BXIR1000E, 1000 W
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2Proshop DK227 kr266 krKøb
3CS MEGASTORE DK231 kr270 krKøb
4Teknikproffset DK235 kr294 krKøb
5Boligcenter DK299 kr299 krKøb
6Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L i 167 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Black & Decker BXIR1000E, Dampstrygejern, Rustfri strygesål, 20 g/min, Blå, Hvid, 50 g/min, 0,04 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026212 kr23 kr (10%)
25. apr. 2026235 kr8 kr (4%)
16. apr. 2026227 kr3 kr (1%)
12. mar. 2026224 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026223 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026224 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026223 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026224 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026227 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026226 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret