Gå til hovedindhold

Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W

Black & DeckerRedskaberEAN: 5035048704233
Pris fra 219 krtil 244 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 210 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER BEW210-QS Excentersliber 230W
219 kr
Til butik
BLACK+DECKER BEW210-QS Excentersliber 230W billede

Produktinformation

BLACK+DECKER BEW210-QS - Sliber med tilfældigt kredsløb - 230 W - 125 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEW210-QS
EAN: 5035048704233
Varenr.: 995273315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black_Decker Random Orbital Sander Bew210-Qs
244 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W
244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2CS MEGASTORE DK244 kr283 krKøb
3Proshop DK244 kr283 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 210 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Black & Decker Blac Exzenterschleifer BEW210-QS 230W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026219 kr24 kr (10%)
23. maj 2026243 kr5 kr (2%)
22. maj 2026248 kr12 kr (5%)
21. maj 2026260 kr5 kr (2%)
20. maj 2026255 kr7 kr (3%)
19. maj 2026248 kr2 kr (1%)
18. maj 2026250 kr1 kr (0%)
17. maj 2026249 kr1 kr (0%)
14. maj 2026250 kr16 kr (7%)
10. maj 2026234 kr20 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret