Gå til hovedindhold

Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg

Black & DeckerSlibemaskinerEAN: 5035048677421
Pris fra 257 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER BEG220-QS Vinkelsliber 900W
257 kr
Til butik
BLACK+DECKER BEG220-QS Vinkelsliber 900W billede

Produktinformation

BLACK+DECKER BEG220-QS - Vinkelkværn - 900 W - 125 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BEG220
EAN: 5035048677421
Varenr.: 994880376
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER BEG220-QS - Vinkelkværn - 900 W - 125 mm
328 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BEG220 900W 125mm vinkelsliber
329 kr
Til butik
Black & Decker BEG220 900W 125mm vinkelsliber billede

Produktinformation

Den kraftfulde 900W vinkelsliber skærer let i gennem metalrør, sten og keramiske fliser, samt fjernelse af rust og maling. 125mm skivediameter giver dig adgang til trange områder i hjemmet. Føl dig tryg med endnu mere kontrol ved langsom opstart af maskinen, som reducerer bevægelsen samt 3 forskellige grebsmuligheder. Færdiggør ethvert skære- og slibeprojekt med denne 900W 125mm vinkelsliber.

Produktspecifikationer

Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: BEG220-QS
EAN: 5035048677421
Varenr.: 2795566
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK257 kr257 krKøb
2CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb
3Proshop DK329 kr368 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg i 144 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Black & Decker BEG220 vinkelsliber 12,5 cm - 12.000 o/min, 900 W, 1,8 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026257 kr13 kr (5%)
14. maj 2026270 kr7 kr (3%)
22. mar. 2026277 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026279 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026280 kr3 kr (1%)
13. feb. 2026277 kr2 kr (1%)
29. jan. 2026275 kr2 kr (1%)
24. jan. 2026277 kr5 kr (2%)
23. jan. 2026272 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026273 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret