Gå til hovedindhold

Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider)

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946624686
Pris fra 126 krtil 179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 1. maj

Sammenlign priser på Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T1291 Black Ink
126 kr
Til butik
Epson T1291 Black Ink billede

Produktinformation

11.2 ml, L størrelse, sort, original, blister, blækpatron, for Stylus SX230, SX235, SX430, SX438; WorkForce WF-3010, 3520, 3530, 3540, 7015, 7515, 7525

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C13T12914012
EAN: 8715946624686
Varenr.: 2579016
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T1291 Sort Printerpatron Original
128 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T1291 Sort 385 sider Blæk C13T12914012
132 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson Apple Enpack svart T1291 DURABrite Ultra-bläck
-14%154 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider)
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T1291 Sort 385 sider Blæk C13T12914012
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider)
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK126 kr165 krKøb
2Tonerland.dk128 kr128 krKøb
3CompuMail DK132 kr132 krKøb
4Teknikproffset DK154 kr203 krKøb
5Boligcenter DK159 kr159 krKøb
6Ultrashop169 kr169 krKøb
7Vivas DK179 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Blækpatron sort Epson T1291 DURABrite Ultra - 11,2 ml (ca. 385 sider) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026126 kr3 kr (2%)
2. maj 2026123 kr11 kr (10%)
1. maj 2026112 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026119 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret